Pomoc Drogowa

Oferujemy Ci kompleksowe usługi z zakresu profesjonalnej pomocy drogowej. Naszym priorytetem jest zadbanie o Twoje bezpieczeństwo. Gwarantujemy Ci pełne wsparcie w przypadku kolizji drogowej lub awarii samochodu. Dojedziemy do Ciebie tak szybko, jak to tylko będzie możliwe i pomożemy ze wszystkim. 

Co możemy Ci zaoferować?

W naszej ofercie znalazło się między innymi: holowanie samochodów, niewielkie naprawy, które możemy wykonać na drodze, czy wymiana opon. Chociaż jako firma możemy się pochwalić dużym doświadczeniem, to nie osiadamy na laurach. Cały czas się rozwijamy i podnosimy poziom naszych usług. Wszystko po to, aby żadna sytuacja na drodze, nie okazała się dla Ciebie stresująca. Z naszą pomocą poradzisz sobie nawet z najtrudniejszym zdarzeniem drogowym. 

Pomagamy nie tylko kierowcom samochodów osobowych

Pomoc drogowa dla właścicieli samochodów osobowych to jedna z najpopularniejszych usług na rynku. My zdecydowaliśmy się pójść o krok dalej. Właśnie dlatego zainwestowaliśmy w najnowocześniejszy sprzęt. Dzięki niemu, możemy zaoferować pomoc drogową nie tylko dla samochodów osobowych, ale również dla aut dostawczych, ciężarowych, TIR-ów, a nawet autobusów. 

Zapoznaj się koniecznie z naszą szczegółową ofertą. Poniżej znajdziesz więcej informacji o świadczonych usługach. Sprawdź, czy jest to coś odpowiedniego dla Ciebie!

Pomoc drogowa – jak wygląda holowanie samochodu?

Twoja wizja urlopu nad polskim morzem rozpłynęła się w powietrzu, bo samochód nagle odmówił posłuszeństwa i już wiesz, że nigdzie nie dojedziesz? Ktoś się zagapił, doszło do stłuczki i potrzebne jest odholowanie Twojego samochodu w bezpieczne miejsce? Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to powinieneś jak najszybciej się z nami skontaktować! Holowanie to jedna z najczęściej zamawianych u nas usług, jeżeli chodzi o pomoc drogową. 

Musimy tutaj również wspomnieć o tym, że możesz na nas liczyć niezależnie od pory dnia i nocy. Działamy przez 24 godziny na dobę/ 7 dni w tygodniu. Jesteśmy zawsze, gdy tylko nas potrzebujesz. Szybko wykonamy dla Ciebie holowanie samochodu, a Ty będziesz mógł się wreszcie uspokoić po stresującej sytuacji. Oferujemy ratownictwo drogowe dla samochodów osobowych, busów oraz TIR-ów. Skontaktuj się z nami koniecznie!

Pomoc drogowa na drodze przez 24 godziny na dobę

Tak naprawdę nikt z nas nie wie, czy droga go czymś nie zaskoczy. Może wydarzyć się wszystko. Stłuczki i awarie na drodze wymagające natychmiastowego holowania to jedno. Jednak wyobraź sobie, że nieprawidłowo wyliczyłeś ilość potrzebnego Ci na podróż paliwa? Nadal w Polsce są takie miejsca, gdzie stacji benzynowych jest po prostu mało. Gdy do najbliższej masz kilkadziesiąt kilometrów, to możesz potrzebować naszego wsparcia. Kolejna taka sytuacja to złamanie gumy. Przyjedziemy do Ciebie, wykonamy drobne naprawy na drodze, a w razie potrzeby również odholujemy samochód. Jeżeli potrzebujesz pomocy drogowej, to dzwoń do nas! Gwarantujemy szybkość działania i atrakcyjne ceny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *